Kumiko no sekai

Novinky

Opět mi to nedalo a spolu s Ishidou jsme udělaly nový vzhled. Také jsme rozšířily Bleach Galerii, což bylo potřeba, protože tyto stránky jsou věnovány z právě již zmiňovanému skvělému anime Bleach. V příštích dnech chceme přidat další věci a ne jen obrázky, protože těch tu mám prozatím dost. Například popis postav, anime jako takového, zbraně a tak podobně.
Chcete napsat dívce z pekla? Není problém, přidala jsem vás sem odkaz na magický portál. Najdete ho v menu skoro úplně dole:))
Takže, jsou tu nové mp3, rozšířená galerie, a nový vzhled:) Mohu sem však dát spoustu dalších mp3, celé soundtracky z různých anime, ale zatím na to není místo, tak pokud by měl někdo zájem tak podpořte mé stránky, na pravém panelu se dozvíte jak :))

Předem děkuji :))

Přidávám nové mp3 z našich oblíbených Anime seriálů a například kdo třeba zná Lina postrach banditů, tak mp3 jen tak neseženete, ale já jí zde přidávám pro vás :))
Mám celou mangu s Inuashou, je to sice v angličtině, ale čte se to krásně. Nevím jestli bych to tu mohla všechno publikovat, abych neporušila autorská práva, takže pokud někdo máte zájem o tuhle mangu, tak mi napiště do chatboxu nebo do diskuze váš e-mail a já vám to pošlu přímo:-))
Dlouho očekávaný díl Naruto Shippuden 51-52 konečně vyšel. Všichni se na tento speciál těšily, ale bohužel mnoho z nás bylo trošku sklamáno. Všichni asi nejspíše čekaly že to bude díl plný zvratů, ale opak byl pravdou. Naruto a jeho přátlé ušly takovou dlouhou cestu jen kůli tomu, aby našly Sasukeho a když ho konečně našly tak tam většinu dílu stály a jen na sebe koukaly. Na druhou stranu jsme se dozvěděly jaká byla pravá mise Saie a také se ukázalo jaký Sai opravdu je. Myslím že s Narutem se stanou dobrými přátely, ale vše záleží co se stane v příštích dílech.

No a další díl vychází v Japonsku ve čtvrtek 27.3. asi se máme na co těšit:-)